BK Cookware BV

Contactpersoon: Louis Hellendoorn Containerweg 9 2742 RA Waddinxveen louis.hellendoorn@cookware-co.com

Lees meer

Gartner Holland B.V.

Contactpersoon: John Kerkhof Transportweg 15 2742 RH Waddinxveen john.kerkhof@gartnerholland.com 0180-454277

Lees meer

AVT Truck en trailerservice

Contactpersoon: Walter Lulfos Transportweg 5 2742 RH Waddinxveen WLulofs@avt.nl 0180 45 46 60

Lees meer

Landelijke Eenheid Dienst Infrastructuur

Contactpersoon: Martin van Riet Logistiekweg 18 2742 RE Waddinxveen 0900-8844

Lees meer

Kraan- & Truckservice BV

Contactpersoon: Jan Van den Berg Exportweg 49a 2742 RC Waddinxveen info@kraanentruckservice.nl 0180 634 165

Lees meer

Jan de Rijk Retail BV

Contactpersoon: Tobias Arendsen Handelsweg 7 2742 RD Waddinxveen t.arendsen@janderijk.com 0180 330732

Lees meer

Nedcargo

Contactpersoon: Nancy Goossens Transportweg 20 2742 RH Waddinxveen n.goossens@nedcargo.com 0182 893 893

Lees meer

Van Leeuwen Truckservice B.V.

Contactpersoon: Pieter van Leeuwen Postbus 90 2740 AB Waddinxveen pvanleeuwen@leeuwentrucks.nl 0180 639 300

Lees meer

Van der Spek Heftrucks B.V.

Contactpersoon: Jaap van der Spek Logistiekweg 6 2742 RE Waddinxveen info@vanderspekhandelsonderneming.nl 0180 632 784

Lees meer

Scania Beers B.V.

Contactpersoon: Jillert Pont Transportweg 4 2742 RH Waddinxveen jillert.pont@scania.com 0180 442 399

Lees meer

Roveg Fruit

Contactpersoon: Henk Roodenburg Postbus 309 2740 AH Waddinxveen henk_roodenburg@roveg.nl 0180 635 700

Lees meer

Reco Special Products B.V.

Contactpersoon: Robin Reigwein Containerweg 2a 2742 RA Waddinxveen robin.reigwein@recosp.eu 0182 744 050

Lees meer

Profile Tyre Center Stehouwer Waddinxveen

Contactpersoon: Willem Stehouwer Logistiekweg 2 2742 RE Waddinxveen stehouwer@profile.nl 0180 328 648

Lees meer

PostNL Pakketten Benelux BV

  Contactpersoon: Marcel van Rijthoven Postbus 3090 2130 KB Hoofddorp marcel.van.rijthoven@postnl.nl 06-22518353

Lees meer

Lekkerland Waddinxveen B.V.

Contactpersoon: John van Ijzendoorn Postbus 68 2740 AB Waddinxveen john.vanijzendoorn@lekkerland.nl 0180 630 300

Lees meer